Základní škola > Aktuality > Výsledky zápisu do 1. ročníku

Výsledky zápisu do 1. ročníku

Vážení rodiče,

• Výsledky zápisu do budoucích 1. ročníků budou uveřejněny do 10. 5. 2021 na vývěsce školy a na webových stránkách pod registračními čísly, která vám byla vygenerována na žádosti.

• Rozhodnutí o nepřijetí bude zákonným zástupcům zasláno doporučeně poštou nebo datovou schránkou (podle způsobu zaslání Žádosti o přijetí).

• Rozhodnutí o přijetí pak zákonní zástupci obdrží na informativní třídní schůzce, která se bude konat 21. 6. 2021 v 16. 00 hodin. Způsob konání schůzky bude záležet na aktuálním nařízení vlády – informace budou na webových stránkách.

Rodiče se na schůzkách dozví:

- do které třídy a ke které paní učitelce bude jejich dítě rozděleno

- bližší informace o organizaci školního roku, školní družině a školní jídelně.